**** OREA Hotel Sklar ubytovanie Harrachov

OREA Hotel Harrachov Sklar Orea Vital Hotel Sklár Ubytovanie Harrachov :
OREA Hotel Sklár splní Vaše sny skvelej dovolenky. Tu zabudnete na starosti všedného dňa, objednáte si vynikajúce jedlá a pitie, necháte sa rozmaznávať v Relax & Care centre a urobíte niečo pre svoje zdravie pri niektorej zo širokej ponuky športových aktivít.

Orea Vital Hotel Sklár Harrachov Ubytovanie :
Vo všetkých 169 izbách v Orea Vital hoteli Sklár sa snúbi funkčný komfort s elegantným dizajnom. Izby sú vybavené WC a sprchou, fénom, satelitným LCD televízorom, bezplatným prístupom na internet prostredníctvom Wi-Fi a balkónom. Hotelové izby sú príjemným miestom pre Váš oddych. Vybrať si môžete jednolôžkové izby, dvojlôžkové s možnosťou prístelky, rodinné izby, Executive Suite a President Suite.

Orea Vital Hotel Sklár Ubytovanie Harrachov Reštaurácia :
V hotelovej reštaurácii sú každý deň podávané raňajky formou bufetu s Vital kútikom. Každú nedeľu - Sekt Breakfast s ďalšími špecialitami - pravé francúzské raňajky. K dispozícii sú Vám tiež večere formou bohatého bufetu s veľkým šalátovým barom a širokou ponukou predjedál, výberom z 5-tich hlavných chodov a bohatého dezertového bufetu.

Bella Vista Club Restaurant je ďalšou možnosťou ako si v OREA Vital Hoteli Sklár v Harrachove dopriať vynikajúceho jedla a pitia. Restaurant a'la Carte Vám ponúka jedinečnú domácu a zahraničnú kuchyňu v spojení s Budejovickým Budvarom či moravskými vínami z bohatej vinotéky.

Jack Daniel 's Central Bar Vás pozýva k príjemnému posedeniu pri krbe s priateľmi pri poháriku dobrého vína či lahodnej šálky kávy. Večer si môžete spríjemniť partiou biliardu a vychutnať si ponuku viac ako 120 druhov miešaných nápojov. Pre pánov je pripravená tiež bohatá ponuka cigár. V Jack Daniel 's Central Bare sú pravidelnú organizované večery so živou hudbou a súťaže o zaujímavé ceny.

Orea Vital Hotel Sklár Ubytovanie Harrachov Relax a Wellness :
V príjemnom prostredí wellness centra alebo relax & care centra načerpáte novú silu a energiu. K dispozícii sú Vám relaxačné a rehabilitačné procedúry a mnoho ďalších služieb - hotelový bazén, vyhrievaný bazén s teplotou vody 26 stupňov o veľkosti 12 x 6 metrov, Whirlpool, Sauna, parná kúpeľ. Pre hotelových hostí je wellness centrum zadarmo v čase od 07:00 do 11:00 hodín a od 13:00 do 21:00 hodín.

Orea Vital Hotel Sklár Ubytovanie Harrachov  Konferencie :
OREA Vital Hotel Sklár je ideálnym miestom pre Vaše firemné rokovania, konferencie a kultúrne podujatia. Najväčšou devízou hotela je bezpochyby jeho veľká kapcita 380 lôžok v 169 izbách. K dispozícii je Vám konferenčné centrum s najmodernejším technickým vybavením, multifunkčnou kongresovou sálou, 4 salóniky, business barom a bezplatným internetom prostredníctvom Wi-Fi. Samozrejmosťou sú kompletné kongresové služby na kľúč, vrátane cateringu a outdoorových programov.

Ubytovanie Harrachov Orea Vital Hotel Sklár :
Hotelový rezort OREA Vital Hotel Sklár Harrachov sa nachádza v pokojnej polohe na kraji lesa v nadmorskej výške 700 m, napriek tomu je z centra Harrachova vzdialený iba 5 minút chôdze.

V hoteli je v období letnej sezóny v prevádzke každý deň požičovňa horských bicyklov. Pri hoteli je udržiavaný tenisový kurt, rakety a tenisové loptičky sú zadarmo na zapožičanie v hotelovej recepcii. Stôl na stolný tenis a Biliard v hoteli - nutná rezervácia. V Harrachove - Bowlingové klub, Golf, Lanové centrum, Bobová dráha, Monkey Park Harrachov ...
OREA Hotel Harrachov Sklar - Služba na recepcii je 24 hodínOREA Hotel Harrachov Sklar - Recepcia poskytuje zmenárenské službyOREA Hotel Harrachov Sklar - V hoteli je biliardOREA Hotel Harrachov Sklar - Pri hotely je vlastné parkoviskoOREA Hotel Harrachov Sklar - hotel má reštauráciuOREA Hotel Harrachov Sklar - hotel má vináreňOREA Hotel Harrachov Sklar - možnosť pripojenia na internetOREA Hotel Harrachov Sklar - k dispozícii letná terasaOREA Hotel Harrachov Sklar - k dispozícii kavareňOREA Hotel Harrachov Sklar - tenis - v blízkosti hotelaOREA Hotel Harrachov Sklar - krytý bazén v hoteliOREA Hotel Harrachov Sklar - Televizor má príjem satelitných  programůOREA Hotel Harrachov Sklar - Iybz sú vybavené televízoromOREA Hotel Harrachov Sklar - Izby s vlastnou kúpelkouOREA Hotel Harrachov Sklar - Izby s vlastnou toaletouOREA Hotel Harrachov Sklar - v izbach je telefon